שמחים לעדכנכם שמועדון הצרכנות 'הוט', מיסודה של הסתדרות ההנדסאים בישראל, הכריז על הקמת סוכנות ביטוח חדשה. הסוכנות תציע לעמיתי המועדון תנאים ייחודיים והצעות אטרקטיביות למוצרי ביטוח אלמנטריים כגון ביטוח רכב ובהמשך צפויים גם מוצרי ביטוח נוספים. פעילות זאת נועדה להגדיל את רווחת עמיתינו ולמקסם את החיסכון עבורם.

הסוכנות, שתנוהל על ידי רון ויסברג, בעברו יו"ר ומנכ"ל חברת הכשרה לביטוח, תציע לעמיתי המעדון הצעות ותנאי ביטוח אטרקטיביים בחברת הביטוח "הראל", שנבחרה לאחר בחינה של שיתופי פעולה בין המועדון עם כל חברות הביטוח המובילות במשק. סוכנות הביטוח תחל לפעול לאחר קבלת הרישיון מהמפקח על הביטוח.

ההחלטה על הקמת סוכנות ביטוח הגיעה לאחר שמחלקת המחקר של מועדון הוט מצאה כי ההוצאה החודשית השלישית בגודלה (לאחר מזון ותשלומי רשויות וממשלה) היא ההוצאה על ביטוח. חלקה של הוצאה זו עומד על כמיליארד ₪ מידי שנה.

הבחירה בחברת הראל נעשתה לאחר שצוות בראשותו של צביקה וילנאי מנכ"ל מועדון הוט, בחן שורה של חברות הביטוח ובחר בחברה הטובה והמתאימה ביותר לצרכי חברי המועדון, ולאחר שקיבלנו עבור עמיתי המועדון את הצעת הערך הטובה ביותר בהראל.

אנחנו שמחים בבחירה בהראל ובטוחים שיחד איתם נוכל להעמיד את הצעות הביטוח המיטביות לעמיתי המועדון. זאת במסגרת המאמץ המתמשך שלנו לפעול להוזלת יוקר המחיה עבור עמיתינו באמצעות מועדון הוט.

טקס החתימה הוט ביטוח הראל

בתמונה – טקס החתימה


 

 

מכללת אתגר להנדסה וטכנולוגיה מזמינה אתכם ציבור הטכנאים וההנדסאים לקורס ממונה בטיחות

  • פטור מדמי רישום

  • קורס הדגל של עולם הבטיחות בפיקוח משרד העבודה

  • הקורס פותח את האפשרות לעסוק במקצוע שהשכר בו מהגבוהים במשק עם אפשרות תעסוקה כשכיר / עצמאי

  • לאתגר 100% מעבר במבחנים החיצוניים

קורס ממונה בטיחות בעבודה מתקיים בכל שלוחות המכללה וימי הכשירות פתוחים בפני כל ממונה הבטיחות בארץ

 

מכללת אתגר קורס ממונה בטיחות

 

לפרטים חייגו 6929*
או לחצו:

קורס ממונה בטיחות

בנוסף, במהלך חודש יוני יתקיימו ימי כשירות במספר שלוחות בארץ, בנושאים: אחריות משפטית, חשמל. לפרטים נוספים לחצו:

  אחריות משפטית             חשמל