שדרוג מערך ניהול ההשקעות- "אלטשולר שחם" ו"ילין לפידות" ינהלו את קרן ההשתלמות וקופת הגמל של הסתדרות ההנדסאים והטכנאים

כשכותבים ומפרגנים על זה בעיתונות הכלכלית – גלובס ו- THEMARKER זה אומר שאנחנו בכיוון הנכון ועושים את הטוב ביותר לציבור ההנדסאים והטכנאים.

בימים אלו חתמה הסתדרות ההנדסאים על שני הסכמים עם שני בתי ההשקעות המובילים בארץ בשנים האחרונות – 'אלטשולר שחם' ו'ילין לפידות' – והחל מהימים הקרובים הם יחלו לנהל את כספי קרן ההשתלמות וקופת הגמל של ההנדסאים והטכנאים בישראל.

טקס החתימה עם יאיר לפידות מ"ילין לפידות" 

הסכמים אלו נחתמו בתום תהליך מורכב שבחן את היתרונות היחסיים של בתי ההשקעות בארץ ובסופו יצרנו מוצר ייחודי חסר תקדים – ניהול השקעות קופת גמל וקרן השתלמות ע"י בתי ההשקעות וכל אחד בתחום התמחותו. בית ההשקעות "אלטשולר שחם" ינהל תיק מתמחה במניות ואילו בית ההשקעות "ילין לפידות" ינהל תיק מתמחה באג"ח ממשלתי וקונצרני. בתי ההשקעות ישתלבו במערך מנהלי ההשקעות הקיים. כלומר, כל חבר מפקיד בקופת הגמל ובקרן ההשתלמות המפעלית שלנו ובפועל הוא נהנה מהידע והיכולות של 'תותחי ההשקעות'.

ההישג משמעותי בעיקר בשל העובדה שהניהול המתקדם יינתן בעלויות הנמוכות שאיפיינו את הקרן והקופה שלנו כל השנים והחברים ימשיכו ליהנות ממערך ההשקעות משודרג שכולל בתי השקעות מובילים נוספים, אנשי מקצוע שמבצעים בקרות ופיקוח וניהול מקצועי אשר פועל להמשיך לשפר את השירות בשביל כולנו.

 

טקס החתימה עם רן שחם מ"אלטשולר-שחם"

 

אנו שמחים שנוכל להציע להנדסאים ולטכנאים ניהול השקעות איכותי שימקסם את חסכונותיהם בטווח הארוך. יש לנו יתרון מובהק והוא היכולת לבחור את מנהלי התיקים המובילים במשק עבור החברים, ולעשות זאת בעלויות הנמוכות ביותר בזכות היתרון לגודל. מדובר במהלך נוסף במסגרת השינויים והחידושים שאנו יוצרים עבור החברים ויפורסמו בהמשך.

בהזדמנות הזו הסתדרות ההנדסאים מודה לעו"ד דביר כרמון, מנכ"ל קופות הגמל של הסתדרות ההנדסאים, שניהל את ההליך המקצועי המורכב לבחירת בתי ההשקעות וניהול המו"מ על תנאי ההתקשרות עימם.

חברים המעוניינים להצטרף לקופת הגמל ו/או קרן ההשתלמות מוזמנים להתקשר: 03-7653169

או לחצו כאן